Dekanat

23.07.2024

Fest der Hl. Birgitta von Schweden, Schutzpatronin Europas

Heilige des Tages:

Hl. Birgitta von Schweden Hl. Johannes Cassianus Hl. Valerius von Cimiez Ezechiel, Prophet Hl. Liborius

Evangelium des Tages:

Evangelium nach Johannes 15,1-8.
Pfarrei suchen

Suchen


Christliche Kunst in Ihrer Nähe
Offenbarung der Apokalypse des Johannes

Diözesen Polen | Diecezja ełcka Bistum Lyck, Dekanate | Dekanat | Parafie

  • Parafia Ośrodek duszpasterski pw. św. Siostry Faustyny Białobrzegi
  • Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej Becejły
  • Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej Augustów
  • Parafia p.w. Matki Bożej Królowej Świata Cimochy
  • Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej Bajtkowo Ełk
  • Parafia p.w. Matki Bożej Szkaplerznej Studzieniczna
  • Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego Augustów
  • Parafia p.w. Najświętszego Serca Jezusowego Augustów
  • Parafia p.w. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła Baranowo
  • Parafia p.w. św. Andrzeja Boboli Dubeninki
  • Parafia p.w. św. Antoniego Padewskiego Banie Mazurskie
  • Parafia p.w. św. Brata Alberta Chmielowskiego Chełchy Ełk
  • Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela Augustów
  • Parafia p.w. Św. Teresy Wiżajny
  • Parafia p.w. Świętej Rodziny Augustów
  • Parafia p.w. Trójcy Przenajświętszej Budry
  • Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Berżniki
  • Parafia pw. Bł. Anieli Salawy Suwałki
  • Parafia pw. błog. Karoliny Kózkówny Ełk
  • Parafia pw. Bożego Ciała Suwałki
  • Parafia pw. Chrystusa Króla Radzieje
  • Parafia pw. Chrystusa Króla Suwałki
  • Parafia pw. Chrystusa Króla Skarżyn Biała Piska
  • Parafia pw. Chrystusa Sługi Ełk
  • Parafia pw. Chrystusa Zbawiciela Wydminy
  • Parafia pw. Dobrego Pasterza Węgorzewo
  • Parafia pw. Ducha Świętego Ełk
  • Parafia pw. Ducha świętego Kaletnik
  • Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej Monkinie
  • Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej Lipsk
  • Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej Drygały
  • Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej Cichy
  • Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej Żyliny
  • Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej Grabnik Stare Juchy
  • Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej Węgorzewo
  • Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski Miłki
  • Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski Straduny
  • Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski Rutka Tartak
  • Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski Pisanica
  • Parafia pw. Matki Bożej Miłosierdzia Suwałki
  • Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Borzymy
  • Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej Mikołajki
  • Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej Grabowo Gołdap
  • Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej Szarejki Kowale Oleckie
  • Parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej Świętajno
  • Parafia pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych Klusy Orzysz
  • Parafia pw. Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej Pisz
  • Parafia pw. MB Częstochowskiej Pruska Bargłów Kościelny
  • Parafia pw. MB Częstochowskiej Turośl Ruciane Nida
  • Parafia pw. MB Gietrzwałdzkiej Kociołek Szlachecki Pisz
  • Parafia pw. MB Gietrzwałdzkiej Zelki Wydminy
  • Parafia pw. MB Gromnicznej Wiśniowo Ełckie Prostki
  • Parafia pw. MB Miłosierdzia Ruciane Nida
  • Parafia pw. MB Szkaplerznej Orzysz
  • Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego Ełk
  • Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa Pisz
  • Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa Orzysz
  • Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa Jeleniewo
  • Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa Suwałki
  • Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów Ełk
  • Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski Olecko
  • Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Żarnowo
  • Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Przerośl
  • Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Wieliczki
  • Parafia pw. Narodzenia NMP Rajgród
  • Parafia pw. Narodzenia NMP Kumielsk Biała Piska
  • Parafia pw. Narodzenia NMP Żabin Banie Mazurskie
  • Parafia pw. Nawiedzenia NMP Sejny
  • Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny Ryn
  • Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny Wigry
  • Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny Okartowo Orzysz
  • Parafia pw. NMP Matki Kościoła Gołdap
  • Parafia pw. Opatrzności Bożej Ełk
  • Parafia pw. Opatrzności Bożej Sterławki Wielkie Ryn
  • Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świetego Olszewo Budry
  • Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego Olecko
  • Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego Ukta
  • Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego Bargłów Kościelny
  • Parafia pw. Przemienienia Pańskiego Krasnopol
  • Parafia pw. Przemienienia Pańskiego Rygałówka
  • Parafia pw. Św. Aleksandra Suwałki
  • Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła Prawdziska
  • Parafia pw. św. Andrzeja Boboli Biała Piska
  • Parafia pw. Św. Andrzeja Boboli Rydzewo giżyckie
  • Parafia pw. św. Anny Giby
  • Parafia pw. św. Anny Giżycko
  • Parafia pw. Św. Anny Smolniki
  • Parafia pw. Św. Antoniego Padewskiego Prostki
  • Parafia pw. Św. Antoniego Padewskiego Gąski
  • Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego Górne Gołdap
  • Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła Suwałki
  • Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła Judziki
  • Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła Użranki
  • Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła Węgorzewo
  • Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła Jeże Pisz
  • Parafia pw. Św. Brata Alberta Suwałki
  • Parafia pw. św. Brunona Giżycko
  • Parafia pw. św. Izydora Smolany Puńsk
  • Parafia pw. św. Jadwigi Królowej Bystry Giżycko
  • Parafia pw. Św. Jakuba Apostoła Sztabin
  • Parafia pw. św. Jakuba Apostoła Bakałarzewo
  • Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty Ełk
  • Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela Pisz
  • Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela Kowale Oleckie
  • Parafia pw. św. Jana Kantego Kamionki Giżycko
  • Parafia pw. św. Jana Pawła II Ełk
  • Parafia pw. Św. Józefa Węgielsztyn
  • Parafia pw. Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny Regielnica Ełk
  • Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny Szczepki Nowinka
  • Parafia pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP Pisz
  • Parafia pw. św. Józefa Robotnika Gołdap
  • Parafia pw. Św. Józefa Rzemieślnika Nowa Wieś Ełcka
  • Parafia pw. św. Kazimierza Królewicza Giżycko
  • Parafia pw. Św. Kazimierza Królewicza Suwałki
  • Parafia pw. św. Kazimierza Królewicza Orłowo Wydminy
  • Parafia pw. św. Leona i św. Bonifacego Gołdap
  • Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbe Wiartel Pisz
  • Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe Giżycko
  • Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbe Kuty
  • Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbe Kolnica Augustów
  • Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego Gawrych Ruda
  • Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego Kosewo
  • Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego Woźnice
  • Parafia pw. Św. Marii Magdaleny Mikaszówka
  • Parafia pw. Św. Mateusza Apostoła Jaminy
  • Parafia pw. Św. Michała Archanioła Żytkiejmy
  • Parafia pw. św. Mikołaja Mikołajki
  • Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego Ełk
  • Parafia pw. Św. Rafała Kalinowskiego Wilkasy Giżycko
  • Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika Szczecinki Olecko
  • Parafia pw. Św. Stanisława Kostki Pozezdrze
  • Parafia pw. Św. Szczepana Rożyńsk Wielki Prostki
  • Parafia pw. św. Tomasza Apostoła Ełk
  • Parafia pw. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika Ełk
  • Parafia pw. Św. Wojciecha BM Suwałki
  • Parafia pw. Św. Wojciecha Rydzewo Rajgród
  • Parafia pw. Świętej Rodziny Olecko
  • Parafia pw. Świętej Rodziny Karolin Giby
  • Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej Nowa Pawłówka
  • Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej Raczki
  • Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej Stare Juchy
  • Parafia pw. Trójcy Swiętej Ruciane Nida
  • Parafia pw. Wniebowzięcia Najświetszej Maryi Panny Kalinowo
  • Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Filipów
  • Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Olecko
  • Parafia pw. Wniebowzięcia NMP Puńsk
  • Parafia pw. Wniebowzięcia NMP Kruklanki
  • Parafia pw. Wniebowzięcia NMP Szymonka Ryn
  • Parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny Krasnybór
  • Parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny Janówka Augustów
  • Parafia wojskowo Giżycko
  • Belgien

    Dänemark

    Deutschland

    Finnland

    Frankreich

    Italien

    Kroatien

    Liechtenstein

    Litauen

    Luxemburg

    Niederlande

    Norwegen

    Österreich

    Polen

    Schweden

    Schweiz

    Slowakei

    Spanien

    Tschechien

    Türkei

    Ukraine

    Vereinigtes Königreich

    Priesterbruderschaft St. Pius X.

    Priesterbruderschaft St. Petrus

    Amtsblätter der Bistümer